piątek, 7 czerwca 2013

Kartki retro

Porcja kartek retro na różne okazje. Pierwsza jest na urodziny, ale myślę sobie, że byłaby świetną kartką na Dzień Matki. Dziewczynka z hula-hop na obrazku, kryjąca się za postacią damy, wygląda uroczo. Papier wizytówkowy, kaboszon, motyw retro.


Druga kartka - moja faworytka - na 18-ste urodziny dla dziewczyny. Pies i parasolka wyglądają bardzo dystyngowanie. Pomarańczowe akcenty ożywiają pastelową kartkę.Ten sam motyw, ale w powiększeniu, z wyeksponowanym miniaturowym elementem imitującym kapelusz. Jedna z moich pierwszych kartek.


Kapelusz: karton, organza, sztuczne perełki, drucik miedziany.


Jeśli chcemy życzyć koleżance udanych wojaży do Paryża czy Nicei dobra jest kartka z parasolką, żeby się schronić przed nadmiernym słońcem. A może szalony wieczór panieński z podróżą na jedną noc? oczywiście w gronie przyjaciółek!Motyw retro, kaboszon uwidaczniający słowo "Paris", parasolka z organzy.Granatowy papier z migotliwą miką 
przywołuje wspomnienia nocnego życie na gorącym wybrzeżu.


Kartki ślubne z młodą parą i gośćmi na łodzi z motywem retro naniesionym na tekturę falistą metodą pseudo-decoupage.Kwiaty, koronka, pióra, szylkretowy guzik.
Zastanawiam się, czego tak przez lornetkę wypatruje kobieta na pierwszym planie? Pewnie teściowa sprawdza stan personelu czekający na nabrzeżu i wydaje polecenia przy pomocy systemu tajemnych znaków ;-)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz