wtorek, 20 sierpnia 2013

KONKURS z jagodami w tle

Kolczyki soutache: róż z niebieskim i mieniące się kolorami tęczy kryształy. Zupełnie nie wiem, dlaczego, ale... koktajl, no po prostu koktajl jagodowy:-) Takie miałam skojarzenie, kiedy przyjrzałam się pierwszemu, zrobionemu kolczykowi. Świeże, wręcz dziewczęce połączenie barw, letnie i delikatne. Wiem, że Monika ubrała je do sukienki w różowe grochy i ponoć wyglądała super. Żałuję, bo nie widziałam.
Stąd pomysł na KONKURS!


Postanowiłam zachęcić Was, Moje Drogie Panie, do podzielenia się ze mną fotografiami z Waszymi własnymi stylizacjami z wykorzystaniem blueagata biżu
Co trzeba zrobić?
1. Skomentować wpis blogowy, że się chce przystąpić do konkursu, tak bym wiedziała, że powinnam oczekiwać maila ze zdjęciami.
2. Wysłać mail z minimum dwoma fotografiami przedstawiającymi Was i blueagata biżu na adres: blueagata25@gmail.com wraz z oświadczeniem, że wyraża się zgodę na upublicznienie zdjęć (blog, Facebook).
3. Udostępnić wpis blogowy z Konkursem na Facebooku.
A zatem trzeba się troszkę namęczyć, ale za to jest:

NAGRODA:
Do wyboru: wisior ceramiczny lub szalik makaronowy, który zostanie rozlosowany wśród tłuuuuumu chętnych :-) Więc myślę, że szansa na nagrodę jest duża i warto sobie fotkę pstryknąć. Skorzystajcie z pogody na koniec lata i ruszcie w plener.

Czekam na Wasze zdjęcia do piątku 6 września 2013 godz. 23.59. Rozstrzygnięcie konkursu ogłoszę na blogu 9 września 2013.
Kochane, ja po prostu chciałabym Was zobaczyć, zobaczyć, że moja biżu się nosi, że wygląda, że sprawia Wam radość, to dodałoby mi skrzyyyyydeł :-)


Kryształowa łezka, koraliki Toho i akrylowe, fire polish.


1 komentarz:

  1. Kolejne super cudo i moze sie skuszę.Wszystka Towja biżuteria super się nosi:)Ada

    OdpowiedzUsuń