poniedziałek, 27 maja 2013

Wisiory ceramiczne - zielone morskie głębiny

Dalsza podróż w świat ceramicznych korali wiedzie poprzez zielenie, czyli odcienie koloru, który możemy doświadczyć również zmysłem dotyku i powonienia. Soczysty zapach młodej, świeżo skoszonej trawy, chropowatość wyschłego liścia i zapach spróchniałego leśnego runa na gałązce pokrytej mchem. Kolory morskich głębin, których nie da się odtworzyć, bo woda, kiedy opływa nasze stopy jest niemalże pozbawiona zabarwienia.


Soczysta jasna zieleń w połączeniu z nakrapianą ciemną zielenią,
razem z metalowymi przekładkami z motywem kwiatowym dają efekt świeżości i radości.Ciemna zgniła zieleń, ciekawy kanciasty koralik i przekładki metalowe o sześciennej formie
- poważny zestaw dla miłośniczki kolorów ziemi.Kolor z pogranicza błękitów i zieleni, który ja nazywam morskim.
Ładnie dopasowane odcienie i gliniany koralik ze spękaniami 
- dla dziewczyny energetycznej i pełnej szalonych pomysłów.Wisior o długiej i rozbudowanej formie: chwost z czarnym klejnocikiem, przekładka z opalizującymi opiłkami w idealnie dobranym odcieniu, ceramiczne falowane koło i fasetowany podłużny koralik z delikatnym efektem benzyny na wyjątkową okazję, najlepiej do czarnej sukienki.
Pięknie tańcząca ozdoba przyciągająca wzrok.Obroże: jedna - trio w stopniowanych odcieniach,
druga - soczysta, z glinianymi, ręcznie formowanymi, nieregularnymi koralami.Cała gama błękitów i zieleni łączy się w piękną paletę barw: tego, co dotykalne i tego, co poza naszym zasięgiem.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz