poniedziałek, 30 września 2013

Aaaa, masz pająka na plecach!!! FOTOsesja z marzeniami

Pozostając w klimatach, perwersyjnie, nigdy nie wychodzącej z mody gamy szarości prezentuję kolejny okaz, a właściwie dwa. Nie wiem któremu w opisie przydzielić laur pierwszeństwa, ale myślę, że najpierw nazwę pierwszy z nich: Aleksandra-Ola zgodziła się uchylić rąbka tajemnic własnego ciała, by wyeksponować drugi, czyli naszyjnik z kolekcji Arachno Fanaberija:

Szarą Eminencję.
                                                                 Szara Eminencja
                                dla kobiety, która obleczona w szarość codzienności,
                                                                             potrafi osiągnąć to, o czym inni tylko marzą.Pająk został wykonany z koralików z naturalnego hematytu i onyksu, 
sztucznych pereł, koralików fire polish i shamballa.Kiedy mocowałam shamballę - podwieszany pod pająka koralik wiedziałam już, że jest idealny do zawiśnięcia na plecach. Wyobraziłam sobie wysoką kobietę w czarnej sukni o głęboko wyciętych plecach. Podzieliłam się tą myślą z mężczyzną, który stwierdził, że przecież mogę nosić go sama, jeśli to mi się marzy. Nosić mogę, tak jak spełniać swoje marzenia. Spełnienie marzeń, czyli Sesja FOTO była możliwa dzięki:
projektantce ubioru Paulinie Zeiske,
fotografce Magdalenie Wachowiak Lovely Photography
wizażystce Joannie Brzeskiej Blonde-Makeup
modelce Aleksandrze Bienieckiej
i w końcu Mikołajowi Cieślińskiemu,
a także Hotelowi Olympic, który udostępnił wnętrza.Wszystkim, którzy czytają blog, oglądają zdjęcia i mnie dopingują życzę odwagi do samodzielnego spełniania marzeń. Drogi Czytelniku, jeśli marzy Ci się biżuteria wykonana specjalnie dla Ciebie, napisz komentarz lub mail, a może uda mi się "zobaczyć" Twoje marzenie i zamienić myśl w projekcję rzeczywistości.

4 komentarze:

 1. Odpowiedzi
  1. Ale modelka ma krzywe plecy, jest strasznie nieproporcjonalna, przede wszystkim ma za dużą spódniczke

   Usuń
  2. Ludzie rodzą się różni i to jest piękne! Za wszystkie komentarze jestem zawsze wdzięczna, nawet te anonimowe i krytykujące, bo pokazują mi na jak bardzo słusznej jestem drodze:-) Pozdrawiam.

   Usuń